Yükleniyor…

Hakkımızda

Süslü Kuyumculuk olarak 30 yılı aşkın mağazacılık ve üretim tecrübemizi, e-ticaret ile birleştirerek www.suslukuyumcu.com.tr web sitemizden sizlere hizmete sunuyoruz.

Alyans Sarayı, Altın Sarayı ve Süslü Diamond web sitelerimiz ile 2007 yılından itibaren internetten binlerce modeli sizlerin beğenisine sunmaktayız. Alyans Sarayı, Altın Sarayı ve Süslü Diamond - E SÜSLÜ KUYUMCULUK GIDA İNŞAAT TAAHHÜT SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ. tescilli markasıdır. Alyans Sarayı, Altın Sarayı ve Süslü Diamond olarak sizlere alışılagelmiş modellerden farklı modeller sunmaktayız.

Alyans Sarayı web sitemizde altın alyans, gümüş alyans, titanyum alyans, platin alyans, zirkonyum alyans ve çelik alyans kategorilerinde 1500'den fazla model ile sektörün liderlerindeniz.

Altın Sarayı internetteki kuyumcunuz. Kolyeler, küpeler, bileklikler, bilezikler, kelepçeler, yüzükler vs. binlerce modeli kuyumcu kuyumcu gezmeden bir tıkla evinize getiriyoruz.

Süslü Diamond; 30 yıllık kuyumculuk deneyimimiz ve sağladığımız güvenle sizlere pırlanta, elmas, yakut, zümrüt ve safir ürünleri gerçek değerinde en uygun fiyata sunuyoruz.

2007 yılında e-ticarete diğer markalarımız Resimli Hediyeler, Alyans Sarayı, Altın Sarayı, Tek Aşk Tek Taş ve Süslü Diamond web sitelerimizle başlamıştık. Artık günümüzde tüm markaları bir çatı altında www.suslukuyumcu.com.tr'de buluşturduk.

www.suslukuyumcu.com.tr web sitelerimizden alış veriş yapabildiğiniz gibi isterseniz Kartal/İstanbul'daki mağazamıza gelerek modelleri görebilir ve sipariş verebilirsiniz. Kartal/İstanbul'daki mağazamızdan başka şubemiz yoktur.

Bizi Facebook, Twitter, İnstagram, Google+ ve Pinterest sosyal medya mecralarında da takip edebilirsiniz.